Asmodee

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Abalone- YENİ

Abalone
199,00 ₺ 164,00 ₺

DiXit (Hayalini Anlat!)

Her resim bir hikaye anlatıyor - bakalım sizin resminiz ne hikaye anlatacak? Dixit hayal gücünüzün hikayeyi ortaya çıkarıverdiği hoş resimler içeren yaratıcı bir tahmin çalışmasıdır. Ödül almış bu oyunda oyuncular rakiplerine blöf yapmak ve hikayenin hangi resimle eşleştiğini tahmin etmek için kartlarındaki düşsel resimleri kullanacaklar. Doğru tahminde bulunmak mücadelenin yalnızca bir bölümüdür. Daha fazla başarı için diğer oyunculara hikayenin sizin resminizi anlattığına karar verdirtmek zorundasınız!
249,90 ₺ 199,90 ₺

Dobble

Dobble! Coşkulu bir atmosferde hızlı reflekslerin oyunu! Herhangi iki kart arasında YALNIZ VE YALNIZ BİR tane ortak sembol vardır! 5 farklı oyunu olan Dobble'da ancak keskin bir göz ve hızlı refleksler ortak sembolü yakalayabilir! Hızlı eylem ve çok sıra dışı oyun tarzı sizi kendine hayran bırakacak.
119,90 ₺ 99,90 ₺

Dobble Kids (Dobble Çocuk)

Dobble Kids! (Dobble Çocuk!) Coşkulu bir atmosferde hızlı reflekslerin oyunu! Herhangi iki kart arasında YALNIZ VE YALNIZ BİR tane ortak hayvan vardır! 5 farklı oyunu olan Dobble Çocuk'da ancak keskin bir göz ve hızlı refleksler ortak sembolü yakalayabilir! Hızlı eylem ve çok sıra dışı oyun tarzı sizi kendine hayran bırakacak.
119,90 ₺ 99,90 ₺

Rory'nin Hikaye Küpleri - Klasik - Hediyelik (Rory's Story Cubes- Classic)

Yeni, Yepyeni....! Rory'nin Hikaye Küpleri yepyeni asılabilir ambalajı ile karşınızda. Hayal gücünüzü harekete geçirmeye hazır mısınız?
99,90 ₺ 89,90 ₺

Rory'nin Hikaye Küpleri - Eylemler - Hediyelik (Rory's Story Cubes - Actions)

Rory'nin Hikaye Küpleri Eylemler, şimdi yeni ambalajı ile karşınızda! Bu set dil öğretiminde çok etkilidir. Ayrıca diğer herhangi bir set ile karıştırarak da oynayabilirsiniz. Eylemler setindeki 54 resim en sık kullanılan fiiller üzerine kurulmuştur.
99,90 ₺ 89,90 ₺

Rory'nin Hikaye Küpleri - Yolculukta - Hediyelik (Rory's Story Cubes - Voyages)

Rory'nin Hikaye Küpleri Yolculuktayı oynamak harikadır. Yepyeni ambalajı ile sevdiklerinize hediye etmek de harikadır. Bu seti diğer herhangi bir set ile karıştırarak da oynayabilirsiniz. Hikayelerinize "Bir zamanlar" diye başlayın ve destansı macera hikayeleri söylemek için Yolculukta setini kullanın.
99,90 ₺ 89,90 ₺