Green Board Games

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

BrainBox İlk Resimlerim - TÜRKÇE

Brainbox "İlk Resimlerim", çocukların evde, tatilde, günlük yaşamda çevrelerinde gördükleri nesneleri ve isimlerini öğrenmelerine yardımcı olur. Çocuklar için mükemmel bir eğitici oyundur ve çok güzel çizimlerin bulunduğu 56 adet kart içermektedir.
129,90 ₺ 118,00 ₺

BrainBox Dünya - TÜRKÇE

Machu Pichu'nun nerede olduğunu biliyor musunuz? Ya da Yeni Zelandalıların adının hangi kuştan geldiğini? BrainBox Dünya bu dünyanın sunduğu en iyi şeyleri gösteren çok güzel çizilmiş 71 adet kart içermektedir.
129,90 ₺ 119,90 ₺

BrainBox İcatlar - TÜRKÇE

Ampul, telefon, internet ağı ve hatta poşet çaylar icat edilmeseydi ne yapardık? BrainBox icatlar bu her gün kullandığımız nesnelerin ve sistemlerin nerede, ne zaman ve kimin tarafından icat edildiğini resmeden 71 kart ve bu kartları eğlenceli bir eğitim oyununa çeviren bir kum saati ve bir zardan oluşmaktadır.
129,90 ₺ 119,90 ₺

BrainBox Matematik - TÜRKÇE

Her bir kart ilkokul 2. sınıfın önemli bir matematik konusu ile ilgilidir. Örneğin; para, zaman, açılar, kesirler, dört işlem ve grafikler 55 karttan seçilen bazı konulardır. Bu oyun deneyimli bir ilkokul öğretmeni tarafından geliştirilmiş olup, farklı seviyelerdeki tüm öğrencile için çok yararlıdır. Aynı zamanda çok da eğlenceli!
129,90 ₺ 119,90 ₺

Hikaye Kartları (Story Cards) - TÜRKÇE

Bu kartlar çocuğunuzun sizinle birlikte hikayeler anlatmasına yardımcı olacak. Kartlar, her biri farklı maceralarla dopdolu, hikayelerinizde kullanabileceğiniz karakterler, yerler ve eşyalar içermektedir.
59,90 ₺ 49,90 ₺

BrainBox Türkiye - TÜRKÇE

BrainBox Türkiye - TÜRKÇE
99,00 ₺ 119,90 ₺