Hız & Refleks

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Speed Factor - Dikkat Gelistiren Zeka Oyunu

60 Adet Oyun Kartı + Oyun Klavuzu + Mutluluk :)
40,00 ₺ 35,00 ₺

Conezilla

Yetişkinler ve çocuklar için kuralları basit ve oynaması eğlenceli bir hafıza ve bellek oyunu…
79,90 ₺ 47,90 ₺

Chocoly

Sütlü, Beyaz ve koyu renkli oyun çikolatalarından birini seç kendi renginden oluşan en büyük çikolata parçasını oluşturmaya çalış… Unutma diğer renkte olan çikolata parçalarına sahip rakiplerini de engellemen gerekiyor… Kalorisiz sınırsız eğlence bu oyunda sizi bekliyor…
89,90 ₺ 57,90 ₺

Pentago Multiplayer

Oyun boş bir oyun panosunda ve onun üzerindeki boş 9 oyun bloğu ile başlar. Pentago’da hamle, oyuncuya “pul” adı verilen parçayı yerleştirmesini ve dokuz oyun bloğundan birinin yönünü değiştirmesini gerektirir. Pul, oyun panosundaki herhangi bir boş alana yerleştirilebilir ve oyuncu istediği bir bloğun yönünü değiştirmekte serbesttir. Pulun saat yönünde veya saat yönünün tersinde nereye yerleştirilmiş olduğu önemli değildir. Oyuncu, kendi sırası geldiğinde mutlaka bir bloğun yönünü değiştirmelidir. Oyun panosunun üzerindeki İki veya daha fazla oyun bloğunun herhangi bir yerinde yatay dikey çapraz bir şekilde pullarını 5 li olarak dizen oyuncu oyunu kazanır. Eğer pulu koyduktan sonra 5 tane oluyorsa bloğu çevirmesine gerek kalmaz.
189,90 ₺ 106,90 ₺

Mastermind

Bu oyunda ipler daha sonra renkler- sizin elinizde. İstediğiniz yere rakibinize göstermeden yerleştirin ve kendi şifrenizi oluşturun. Daha sonra rakibinizin tahminlerini yönlendirin. Kazanımlar arasında; strateji geliştirme, problem çözme, dikkat ve konsantrasyon yer alır.
79,90 ₺ 66,90 ₺

Whatzizz

Ayna Ayna, söyle bana, nedir bu karttaki şekil acaba? Masaldaki gibi olsa güzel olurdu elbet ama bu sefer işler biraz farklı; ayna gösterecek siz bileceksiniz. Bilemediniz mi ? Pes etmek yok, öyleyse aynayı bir tur döndürerek tekrar bakın, farklı tahminlerle tekrar tekrar deneyebilirsiniz. Kazanımlar arasında; görsel dikkat, parça bütün ilişkisi, bağlantısal düşünme ve soyut düşünme yer alır.
129,90 ₺ 85,00 ₺

Pomela

Çubukları alın ve elmaları toplamaya başlayın. Süre dolana kadar ne kadar elma toplarsanız o kadar reçeliniz olur. En çok reçeli toplayan ise oyunu kazanır. Kazanımlar arasında; takım çalışması, birlikte hareket etme ve el-göz koordinasyonu yer alır.
99,90 ₺ 84,90 ₺

Rondo Vario

Minik tırtıllar büyüyüp serpilebilmek için birinin oyun küpünü atmasını ve uygun parçayı eklemesini bekliyorlar. Minik tırtıllara yardım etmek istemez misiniz? Kazanımlar arasında; görsel dikkat, el-göz koordinasyonu, seçici dikkat ve bilgiyi transfer etme yer alır.
129,90 ₺ 88,90 ₺

Q-bitz Jr.

129,90 ₺ 69,90 ₺

Kulami

Renginizi seçin ve oyuna başlayın. Kurallara uyarak misketlerinizi küçük parçalara yerleştirin ve parçalarda hakimiyeti ele geçirin. En çok parçayı ele geçiren, oyunu kazansın. Kazanımlar arasında; strateji geliştirme, problem çözme ve görsel dikkat yer alır.
169,90 ₺ 145,00 ₺

Look Look

İrili ufaklı bir sürü renkli şekiller ve minik canavarlar... Dikkatli bakın; hepsi birbirinden farklı ama aslında çok da benziyorlar. Hazırsanız kartlardan biri ortaya gelsin, karttaki şeklin aynısını bulup ilk “look look" diyen kartı kazansın. O da ne! Bir sayı mı? Öyleyse derhal kartın üzerindeki işlemi yapın ve bu sefer sonucu ilk söyleyen kartı kazansın. Bu oyunda sadece dikkatli olmak yetmiyor, asıl amacımız dikkatte sürekliliği sağlamak!
99,90 ₺ 54,00 ₺

Sınavlarda Sıfır Hata Dikkat Geliştirme Seti

3 Kitap + Dikkat Geliştirme Programı
100,00 ₺ 85,00 ₺

Hızlı Bardaklar (4 set) (Speed Cups)

Hızlı Bardaklar (4 set)
119,90 ₺ 97,00 ₺

Kim Yaptı? (Who Did It?)

Salonun ortasına benim papağanım YAPMADI, sanırım bir tavşan yaptı!
59,90 ₺ 49,90 ₺

Go Go Gelato!

4 külah ve 3 top dondurmayla mümkün olan en kısa sürede müşterilerinizin siparişlerini hazırlayın!
174,90 ₺ 149,90 ₺