Hakkımızda

Hikayemiz çok yeni ve çok heyecanlıyız. 2019 yılında çıktığımız bu serüvende henüz çok yeni olmamıza rağmen binlerce mutlu müşteri ve siparişi geride bıraktık. (Bu değerlendirmeleri diğer satış platformlarımızdaki mağaza yorumlarımızdan da inceleyebilirsiniz.)

Bu yola çıkmaktaki temel amacımız; çocukların renkli ve keşfedilmeyi bekleyen dünyasına etkili bir dokunuş yapmaktı. Bunun en iyi oyun ve oyuncaklarla olabileceğinin farkındaydık.

Markamız "Zeki Çocuk - Oyundan Daha Fazlası"; düşüncemiz ise, tüm çocuklar zekidir, yeter ki onlara fırsat verin. Sattığımız ürünleri; oyun ve oyuncak olarak nitelendirsek de, sloganımızda da ifade ettiğimiz gibi aslında etkisi "Oyundan Daha Fazlası"ydı.

Sevgili anne ve babalar, hayatta en değerli varlığınız olan çocuklarınız için; seçeceğiniz ürünlerin kalitesi ise bizim en hassas olduğumuz noktalardan birisidir. Bu nedenle satışını yaptığımız her ürünün orijinalliği ve çocuk sağlığı için uygunluğu bizim için birinci sırada yer almaktadır.

Bu serüvenin başlangıç noktası çocuk olunca, çocuk gelişimine dair ürün gruplarımızı sürekli güncellemekte ve çeşidimizi arttırmaktayız.

Genel olarak ürün yelpazemiz; Kitap, Oyun, Oyuncak, Zeka Oyunları, Puzzle, Kum Boyama ve Ahşap oyunlardır. Ürünlerimizin tamamı stoktan teslim olarak gönderilmektedir.